Skip to content

O mnie

Twój Certyfikowany Doradca Finansowy EFPA.

Certyfikat EFPA EFP/122

Łukasz Maliszewski

Jako student drugiego roku Matematyki na UKSW, rozpocząłem swoją karierę w branży finansowej. W latach 2007-2010 byłem odpowiedzialny za rozwój sieci placówek partnerskich Efect Doradztwo Finansowe
Sp. z o.o. w Warszawie, Pruszkowie oraz Lublinie.

Dzięki wytężonej pracy i zaangażowaniu zostałem managerem oraz wysokiej klasy specjalistą do spraw planowania finansowego oraz produktów. Dzięki swojej wiedzy i bogatemu doświadczeniu, zostałem ekspertem telewizyjnego programu Pogotowie Rachunkowe, emitowanego w TVP.

W latach 2014-2016 byłem zaangażowany w rozwój projektu Dom Maklerski ALFA Zarządzanie Aktywami S.A. W 2015 roku rozpocząłem ścieżkę potwierdzania swoich kompetencji zawodowych uzyskując prestiżowe certyfikaty zawodowe EFPA. W 2019 roku ukończyłem kurs na maklera papierów wartościowych organizowany przez ZMiD. Od pierwszych dni swojej pracy w branży doradztwa finansowego koncentruje się na pracy z klientem.

Wciąż pogłębiam swoją wiedzę, aby służyć Wam jak najlepszą radą. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam Wasze potrzeby.

Łukasz Maliszewski – Certyfikowany Doradca Finansowy EFPA EFP 122/PL

Potwierdzają moje kompetencje

Dyplomy, rekomendacje, certyfikaty

Łukasz Maliszewski – Certyfikowany Doradca Finansowy EFPA EFP 122/PL
“Jeśli kojarzycie zachodnie filmy, gdzie każdy ma swojego prawnika, to Łukasz jest dla mnie właśnie takim doradcą finansowym. Zawszew trakcie merytorycznej rozmowy ustalamy co jest dla nas najważniejsze i co będzie najlepszym rozwiązaniem. Ufam mu od ponad 13 lat i korzystam z jego porad. Bez niego zarządzanie majątkiem byłoby dla mnie jak jazda autem bez nawigacji. Polecam usługi Łukasza każdemu, kto szanuje swój czas i pieniądze!”
Paweł Szymański
Category manager beer & non alco
“Z Łukaszem współpracuję już ponad 10 lat! Z wielu aspektów życia finansowego powierzyłem Łukaszowi jego kluczowe aspekty. Zabezpieczenie majątku, budowa długoterminowego zaplecza finansowego na emeryturę oraz aktywne inwestowanie nadwyżek finansowych celem poprawy jakości życia, to najważniejsze z nich. Mimo niepewnych czasów czuję się komfortowo z posiadanymi rozwiązaniami, gdyż zostały zawarte w oparciu o dużą wiedzę i doświadczenie jakim dysponuje Łukasz.”
Paweł Piskorz
Dyrektor operacyjny
“ Łukasza znam od blisko 40 lat, od czasów piaskownicy, w której się razem bawiliśmy! Pomógł mi spełnić moje największe marzenie o ciepłym i przytulnym domu dla mojej rodziny. Na bieżąco, już od 17 lat, korzystam z jego wiedzy na temat dostępnych na rynku rozwiązań finansowych. Dzięki jego radom podjąłem decyzje zabezpieczające finanse mojej rodziny zarówno dziś jak i na przyszłości. Jeżeli szukasz doradcy finansowego na całe życie to musisz poznać Łukasza.”
Krzysztof Kurek
Specjalista ds. logistyki krajowej

Skoro już tu jesteś to zostaw kontakt do siebie, oddzwonię i umówimy się na bezpłatne konsultacje